عکس

در سال 1396 با داشتن هدفی بزرگ و انگیزه ای قوی مجموعه معماران کارینا را تاسیس کردم. با تمام چالش هایی که یک کارآفرین می تواند داشته باشد روبرو شدم و با کمک تیمی توانمند فعالیت خود را در حوزه معماری و دیزاین داخلی گسترش دادم. امروز بعد گذشت سال ها از فعالیت گروه، رضایتمندی بیشتری را در مشتریان می بینم و قدردان این موهبت هستم. اکنون می خواهم در کنار تمام علاقمندان به این حوزه در هر جای دنیا باشم تا فعالیت در حوزه معماری را به صورت کاربردی و جذاب آموزش دهم تا هر فردی بتواند بصورت تخصصی و به دور از تمام محدودیت های موجود، در این حوزه فعالیت کند و به درآمد مطلوبی برسد.

شبنم فارقی

شکل تصویر
از همین جا شروع کن

دوره های رایگان معماری

تمام دوره های آموزشی رو ببینین و دوره ی مناسب خودتون رو انتخاب و شروع به یادگیری کنین. ما برای شما بهترین ها رو فراهم کردیم تا بهترین خودتون باشین!

رایگان

آموزش سبک مدرن

در این دوره با سبک مدرن بصورت اصولی آشنا می شوید.

آموزش صفر تا صدی

اصولی یاد بگیر و حرفه ای کار کن!

دانش فرد در هر زمینه ای تنها دارایی او در تمام مراحل زندگی هست. مهارت باعث می شود که فرد از دانش بصورت اصولی و کاربردی استفاده کند تا به درآمد برسد. برای داشتن دانش باید هزینه کرد و اصولی یاد گرفت و برای رسیدن به مهارت باید بصورت کاربردی کار کرد و در آن حوزه قرار گرفت تا با تمام چالش های آن حوزه آشنا شد.

دانش و فرصت های خودتون رو با آموزش مناسب و کاربردی افزایش بدین!

درباره ما

00

دوره های رایگان

00

پک های آموزشی

00

پروژه های لوکس

00

میزان رضایت

ورکشاپ معماری

کارگاه آموزشی طراحی داخلی

در کنار آموزش های آنلاین با کارگاه های آموزشی می توان روند حرفه ای تر شدن را سریعتر طی کرد. در ورکشاپ ها سرفصل های مهم، آموزش داده می شوند و بصورت عملی می توان هر آنچه که یاد گرفت را انجام داد تا تثبیت آن ها در ذهن بیشتر شود.

دیدن تمام ورکشاپ های معماری
کارگاه آموزشی طراحی داخلی
شکل تصویر
شکل تصویر
شکل تصویر
شکل تصویر
اخبار و مقالات

آخرین اخبار آکادمی و مقالات به روز

جدیدترین اخبار و مقالات آکادمی رو در این قسمت دنبال کنین.